Oidentifierad konstnär
2021-03-06
883842
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, "Grey Ashcan" respektive Yekkow Ashcan", akryl på duk, signerade Kenneth Hellberg och daterade Dec 1991, 68 x 50 cm.