Dalahästar
2021-03-04
883700
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
DALAHÄSTAR, 5 st, 1900-talets första hälft och senare, höjd ca 4,5-21 cm
slitage