Tapio Wirkkala silver vas
2021-03-07
883610
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 600 EUR |
TAPIO WIRKKALA, vas, silver 916, signerad TW, Hopeakeskus, Tavastehus 1969, höjd 21,5 cm, vikt ca 320 g
Lätt slitage, gravering i bottnet