Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BYST föreställande Gustaf Bernadotte (1827-1852), bronserad vit metall, på sockel i målat trä,
höjd 11 cm
bruksslitage med nagg
883462
2021-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här