Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
FIGURIN, art decco, "Europa och Tjuren", bavaria neu-tettau, porslin, tillverkades mellan 1904-1935, höjd 32, längd 37 cm
Förgyllning med slitage
883223
2021-03-01