Klubbat för:
4 400 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949): kvinnotorso, signerad och daterad Stan Wys 1996, numrerad 4/8, brons delvis polerad, höjd inkl sockel ca 24 cm
Zustandsbeschreibung
883179
2021-03-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner