Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
GUNNAR NYLUND, urna med lock, Rörstrand 1940-50-tal, porslin, ljusblå glasyr, reliefdekor med fåglar och växter, signerad R SVERIGE G.N, höjd 36 cm
Troligen 2 sortering
883007
2021-02-27