Okänd konstnär oljemålning
2021-03-05
882839
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, Allmogescen med figurer, olja på duk, 32x48 cm
Ytsmuts, skador