Klubbat för:
2 800 SEK
1 000 SEK
SYLVIA STAVE (1908-1994), kanna, CG Hallberg, 1930-tal, formgiven 1933, nysilver, stämplad CGH ALP, höjd ca 15 cm
Buckla, slitage
882830
2021-03-08