Porträttstudie blyerts
2021-02-26
882823
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Porträttstudie, signerad HA Pettersson No 386, blyerts, bildmått ca 50x24 cm
Pappersskador