Taklampa sannolikt Carl Fagerlund
2021-02-26
882650
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FAGERLUND, taklampa, Orrefors, glas och metall, 1900-talets mitt, för två ljuspunkter, höjd ca 19 exkl kedja, diameter 37 cm
Smärre slitage