Sänggavlar 1950/60-tal
2021-02-27
882632
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SÄNGGAVLAR, 2 par, 1950/60-tal, enligt uppgift NK Bo, märkning med tusch "Palace", bäddmått 90 cm
Brukslitage, märken