Ingegerd Silow, gallerimatta, rölakan

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

INGEGERD SILOW, matta, rölakan, gallerimodell, med stiliserad dekor av blommor i grönt, grått och rosa, signerad IS, ca 84 x 440 cm

Smärre slitage

882608

2021-03-08