Rogozy olja
2021-02-25
882455
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUENA ROGOZNY (1948-2001): "Vårlandskap", signerad Rogozny, daterad a tergo 1998, olja på duk, ca 20x30 cm, oramad