Fåtölj
2021-03-05
882374
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1950/60-tal, stappade dynor med textil klädsel, monterbar, sitthöjd ca 45 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, ställvis mer