Adolf Glatte oljemålning
2021-02-25
882261
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
ADOLF GLATTE (1866-1920): Höstlandskap, signerad, olja på duk, ca 79x99 cm