Klubbat för:
3 600 SEK
3 000 SEK
GUSTAVE DE BREANSKI (Storbritannien, 1856-1898): Strandmotiv med segelbåtar, signerad, olja på duk, ca 61x92 cm
Krackelyr, lagning höger nedre hörn
882231
2021-02-27