Gilles Deamarteau etsning
2021-03-02
882151
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GILLES DEAMARTEAU (1722-1776) Komposition med träd, signerad i plåten, etsning, ca 32x23 cm
Fläckar