Uno Vallman oljemålning
2021-02-26
882140
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Stadsbild, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 46x38 cm