Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PERNILLA STAPPE (född 1967): färglitografi, signerad och numrerad 87/275, motiv med sångerska i rosa paljettklänning, bildstorlek 40x32 cm.
Ej examinerad ur ram.
882066
2021-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här