OKÄND KONSTNÄR
2021-03-02
882059
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, interiör med figurer, olja på pannå, osignerad, ca 55x46 cm