Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
KARMSTOL, tidigt 1800-tal, möjligen Frankrike, senare bemålad under 1800-talet, rygghöjd ca 103, sitthöjd 45 cm
Bruksslitage, äldre förstärkningar vid undersida av sits
881997
2021-03-02