Vinglas 1800-tal
2021-03-03
881911
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VINGLAS, 16 st., klar glasmassa, 1800-tal, höjd ca 14,5 cm
Något avvikande höjder, bruksslitage, en med mindre fotringsnagg