Fåtölj Sam Larsson
Klubbat för:
11 000 SEK
3 000 SEK
SAM LARSSON, "Fenix", vilfåtölj, DUX, 1900-talets andra hälft, stomme i kromad metall, lös dyna och nackkudde, klädsel i plysch, etikettmärkt, höjd ca 95, längd 150 cm
Brukslitage, klädsel m slitage, nackkudden med skadade läderremmar
881832
2021-02-25