Serveringsvagn
2021-03-02
881628
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, furu, på hjul, höjd ca 55, 80x51 cm
Bruksslitage