Okänd konstnär
2021-03-01
881605
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, möjligen Ryska kejsardömet, 1800-tal, bildmått 45x37 cm
Lagningar, retuscher, krackelyr