James Coignard
2021-02-25
881547
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JAMES COIGNARD (1925-2008): "ET", signerad, carborundumetsning, bladmått ca 75x55 cm