Tapio Wirkkala vas 3507
2021-02-23
881429
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAPIO WIRKKALA, vas, glas, signerad Tapio Wirkkala -3507, formblåst, klart och matterat glas, höjd 24,5 cm
Bruksslitage