Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VASER, SKÅL, 3 dlr., porslin, Japan, Meiji (1868-1912), dekor bl a. i Kutani, höjd mellan ca 11-29,5 cm
Bruksslitage, en hänkel med lagning
881412
2021-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här