Lena A Linderholm
2021-03-01
881342
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Blomma, signerad och numrerad, färglitografi, numrerad 45/225, bildmått ca 79x59 cm