Bordslampa Funkis
2021-02-25
881289
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, plåt och krom, 1940-tal, funkis, grönlackerad, justerbar skräm, höjd ca 23 cm
Slitage, repor, smärre störskador, fotplattan med hål