Rashid Adgamow oljemålning
2021-02-23
881260
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RASHID ADGAMOW (född 1951): "Skeppsbron", signerad och daterad 1999, olja på duk, ca 27x35 cm, oramad