Sideboard
2021-03-01
881240
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIDEBOARD, 1950/60-tal, lådor samt luckor med bakomliggande hyllplan, nyckel finns, teak, höjd ca 71 samt 120x41 cm
Fläckar, slitage, ställvis mer