GF Hallengren, ljusstakar i silver
2021-03-02
881129
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, GF Hallengren Malmö, 1938, importstämplat, höjd ca 11 cm, fylld fot
Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth
Bruksslitage, en stake står lite snett då fyllning har expanderat