Victor Vasarely serigrafi
2021-02-23
881117
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike,1908-1997): Geometrisk komposition, signerad, färgserigrafi, numrerad 205/250, bladmått 82x76 cm
Oramad, fläckar