Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
DOCKMÖBLER, 8 dlr., omkring år 1900, bestående av buffé med tennservis, fåtöljer 1 par, salongsmöbler i rotting samt gungstol, skåpets höjd ca 36 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, servisen med skador
881107
2021-02-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner