Uppsatsskål porfyr

Uppsatsskål porfyr
Uppsatsskål porfyr
Uppsatsskål porfyr
Uppsatsskål porfyr
Uppsatsskål porfyr
Uppsatsskål porfyr
Uppsatsskål porfyr
Uppsatsskål porfyr
Uppsatsskål porfyr
Uppsatsskål porfyr
Uppsatsskål porfyr
Uppsatsskål porfyr

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

UPPSATSSKÅL, 1800-tal, porfyr, höjd ca 21, diameter 30 cm

Mindre naggar förekommer

881103

2021-02-28