Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALADÅBFORMAR, GALLERFAT, 6 dlr., lergods, 1800-tal, diameter 17-23 cm
Skador, lagningar
881038
2021-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här