Oljemålning Bruno Liljefors

Oljemålning Bruno Liljefors
Oljemålning Bruno Liljefors
Oljemålning Bruno Liljefors
Oljemålning Bruno Liljefors
Oljemålning Bruno Liljefors
Oljemålning Bruno Liljefors
Oljemålning Bruno Liljefors
Oljemålning Bruno Liljefors
Oljemålning Bruno Liljefors
Oljemålning Bruno Liljefors
Oljemålning Bruno Liljefors
Oljemålning Bruno Liljefors
Oljemålning Bruno Liljefors
Oljemålning Bruno Liljefors

Klubbat för:

120 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

BRUNO LILJEFORS (1860-1939): Sjöfågel i vassen, signerad Bruno Liljefors, betitlad samt daterad 1906 a tergo, olja på duk, uppklistrad, ca 24x33 cm

881029

2021-02-28