Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HARRY SNÖRÉN, soffbord, 1980/90-tal, stomme med dekor av mässing samt vitmetall, etsad dekor, signerat H Snörén, höjd ca 44, 138x80 cm
Bruksslitage, repor, bucklor
881008
2021-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här