Stig Claesson litografi
2021-03-01
880907
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON, (Slas) (1928-2008):Lekande barn, signerad och adterad 73, samt numrerad 103/320 ca 42x58 cm