Einar Jolin
2021-02-25
880885
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Gatumotiv med biograf, signerad Einar Jolin, 57/250, färglitografi, bladmått ca 54x45 cm
Fläck i vänstra hörnet nederkant