CLAIRE VIEW oljemålning
2021-03-07
880864
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLAIRE VIEW (f. 1957): Komposition, olja på duk, signerad samt daterad -19, ca 53x39 cm
Ingår i temaauktionen "Sätt färg på ditt hem"