John Jon-And, Fast i blicken
2021-04-18
880856
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN JON-AND (1889-1941): Fast i blicken, stämpelsignerad, blyerts och krita på papper, 27x26 cm
PROVENIENS
Familjen Jon And Cleve