Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ARTEDI, soffbord, Italien, 1970-tal, sockel i travertin, glasskiva, höjd, 39, 110x110 cm
Saknar två distanser (dämpning till skiva), nagg vid infästning
880559
2021-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här