Charles Roka oljemålning
2021-02-22
880515
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
CHARLES ROKA (1912-1999): Kvinnlig modell, signerad, olja på duk, ca 81x65 cm