Golvlampa
2021-04-07
880460
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1950/60-tal, svartlackerad metall, tre ljuskällor, textilklädda skärmar, höjd 134,5 cm.
Bruksslitage, ej funktionstestad.