Bojan, Kina
2021-03-02
880374
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av landskap, höjd ca 16 cm
Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth
Bruksslitage