Skålar Kina
2021-02-25
880320
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MINDRE SKÅLAR, 8 st., porslin, Kina, 18/1900-tal, varierande dekor, samtliga med märke i botten, höjd ca 5-6, diameter 9-10 cm
Nagg, sprickor