Klubbat för:
850 SEK
1 200 SEK
BERTIL LUNDGREN (född 1934), skål, glaserat stengods, Rörstrand, 1970-tal, diam 39, höjd 12 cm, signerad och numrerad 118/140
880202
2021-02-22